Koledar dogodkov Ribnica

Novinarska konferenca Občine Ribnica: Odvajanje in čiščenje odpadne vode v porečju reke Krke – 2. faza

Kdaj: 7. april 2011 ob 12h
Kje: v prostorih Občine Ribnica, na Gorenjski cesti 3
Info: alojz.pahulje@ribnica.si T: 01/8372-007

Vabilo na novinarsko konferenco Občine Ribnica

Spoštovani,
Občina Ribnica vas vabi na novinarsko konferenco v okviru 2. faze aktivnosti odvajanja in čiščenja odpadne vode v porečju Krke, na kateri bosta župan Občine Ribnica, Jože Levstek, in v imenu direktorja izvajalske družbe Hidroinženiring, prokurist Željko Rečnik, slavnostno podpisala pogodbo o nadgradnji čistilne naprave v Občini Ribnica.

Projekt nadgradnje čistilne naprave pomeni pomemben prispevek k optimizaciji čiščenja komunalnih voda, zlasti v smislu zmanjšanja ekološke obremenitve naravnih vodnih virov s strani lokalne ribniške skupnosti. Aktivnosti, ki jih bo izvedla Občina Ribnica so del širšega projekta Odvajanje in čiščenje odpadne vode v porečju Krke – 2. faza, ki ga sofinancira Kohezijski slad EU in pri katerem so se partnersko povezale občine Kočevje, Ribnica in Šentjernej.

Novinarska konferenca bo v četrtek 7. aprila, ob 12. uri v prostorih Občine Ribnica, na Gorenjski cesti 3.

Okvirni scenarij novinarske konference
11.45 – 12.00: Sprejem in registracija novinarjev
12.00 – 12.05: Pozdravni nagovor
12.05 – 12.20: Jože Levstek, župan Občine Ribnica – Predstavitev projekta izgradnje čistilne naprave v Občini Ribnica
12.20 – 12.35: prokurist Željko Rečnik, v imenu direktorja družbe Hidroinženiring d.o.o. – Predstavitev družbe Hidroiženiring in tehničnih značilnosti projekta
12.35 – 12.45: Slavnostni podpis pogodbe
12.45 – 13.05: Vprašanja novinarjev

Prosimo vas, da udeležbo potrdite do srede, 6. aprila, na e-poštni naslov alojz.pahulje@ribnica.si ali na telefonsko številko 01/8372-007.

Vljudno vabljeni.

Komentiraj