Šport

15. krog 1.A DRL 2012/13: SVIŠ Pekarna Grosuplje – Ribnica Riko hiše 36:29 (13:17)

Mustafa Torlo, trener

Stična– Petnajsti krog rokometnega prvenstva je bil  nepopoln, saj  je bila polovica tekem zaradi snega in težav v prometu odpovedanih oziroma prestavljenih.

Ribničani niso imeli prevelikih težav priti v Stično, kjer jim je domači Sviš pripravil presenečenje in jim z zmago 36:29 precej otežil boj za uvrstitev v ligo za prvaka.

Ribničani verjetno ne bodo prav kmalu pozabili tekme v telovadnici osnovne šole Stična. V prvem polčasu so imeli še vse pod kontrolo in ga dobili s štirimi zadetki razlike, ki jo je Črt Abrahamsberg na začetku drugega polčasa še zvišal, potem pa so domačini v šestih minutah dosegli osem zadetkov zapored in z delnim izidom 11:2 prevzeli vse niti v sovje roke in si na koncu zagotovili presenetljivo visoko zmago.

Statistika tekme

Sviš Pekarna Grosuplje : Ribnica Riko hiše 36:29 (13:17)

[oglas tip=”200×200″ p=”D”] Sviš Pekarna Grosuplje: Marjanović, Polak, Zidar 1, Potokar 1, Rotar 3 (1), Muhovec 2, Medved, S. Stopar 8, Pekolj 7, Kalabić 5, Marinčič 2, Sašek 2, G. Stopar 1, Kristan, Sendelbah, Murčehajić 4 (2).

Ribnica Riko hiše: Markovič, Kovač 3, Jamnik 8 (3), Bašič, Koražija 5, Nosan 1, Pucelj, Abrahamsberg 2, Pahulje, Čemas 4 (3), Perovšek, Kapular 5, Košmrlj.

Sedemmetrovke: Sviš Pekarna Grosuplje 4 (3), Ribnica Riko hiše 8 (6).

Izključitve: Sviš Pekarna Grosuplje 8, Ribnica Riko hiše 4 minute.

Izidi tekem 15. kroga (08./09. 12. 2012)

08. 12. 2012 17.00 Celje Pivovarna Laško Krka 26:22 (12:13)
08. 12. 2012 19.00 Jeruzalem Ormož Gorenje Velenje 26:38 (12:19)