3.krog 1.SFL 2014/2015: ŠD EXTREM – DOBOVEC Pivovarna Kozel 2:3 (0:0)

3.krog 1.SFL 2014/2015: ŠD EXTREM - DOBOVEC Pivovarna Kozel 2:3 (0:0)

Sodražica – Po super predstavi domače ekipe, smo bili priče drami, v kateri je bil Dobovec uspešnejši. Extremovci so se oslabljeni in z veliko manj izkušeno ekipo dobro upirali morda celo ta hip najboljši v državi.

3.krog 1.SFL  2014/2015: ŠD EXTREM - DOBOVEC Pivovarna Kozel 2:3 (0:0)

Proti ekipi Dobovec Pivovarna Kozel so izgubili z rezultatom 2:3 (0:0). V zadnji minutah bi kmalu prišli do izenačenja, a je zmanjkalo tudi nekaj sreče. V izdihljajih srečanja se je v priložnosti Extremovcev žoga odbila od gostujoče vratnice nazaj v polje.

Dobovčani so povedli prek Repinca v 26. minuti, nakar je Matej Gregorič popeljal dvorano v delirij z izenačujočim zadetkom 6 minut kasneje. Dobovčani so nato zadeli dvakrat in  v 37. minuti vodili že z dvema zadetkoma prednosti (zadela sta Vojsk in Marot). Vendar je Nikola Jelić ponovno poskrbel za veselje v dvorani, ko je domače kmalu vrnil v igro z zadetkom za 2:3, ki se je na žalost izkazal za zadnjega na srečanju.