Ribnica Šport

5. krog 1. A SRL 2011/12: Ribnica Riko hiše – Šmartno Herz Factor banka 27:20 (12:10)

5. krog 1. A SRL 2011/12 Ribnica - Šmartno

Ribnica – V tekmi petega kroga v prvi državni rokometni ligi je ekipa Ribnica Riko hiše v petek,  30.9.2011 pred 150 gledalci premagala Šmartno Herz F. Banka, s 27:20.

Ob polčasu je bil izid 12:10.  Ribničani so znova prikazali manj kot so obljubljali, gostje pa so visok poraz doživeli zaradi nezbranosti v zadnjih treh minutah. V 57. minuti je bil izid 22:20, do konca tekme pa so prejeli kar pet zadetkov. Sicer je bila tekma precej slaba, s številnimi tehničnimi napakami in majhnim številom zadetkov.

Gostitelji so v 15. minuti vodili 9:5, nato je sledil deset minutni post, z obilico napak zunanjih igralcev. V 25. minuti je bil izid 9:10 za goste. Tudi na začetku drugega polčasa se je tehtnica nagnila v prid Ribničanov, ki so imeli nekaj časa prednost treh zadetkov, za najvišjo razliko pa so poskrbeli šele v zadnjih minutah.