Koledar dogodkov Slovenija

Vabljeni na večer gospel in pop glasbe vokalne skupine Vocabella

Kdaj: V soboto, 30. oktobra 2010 ob 19h
Kje: v dvorani Šeškovega doma v Kočevju
Info: www.vocabella.net Vstop prost!


VOCABELLA

vas vabi v

Vocabellin svet
na večer gospel in pop glasbe

sobota, 30.10.2010, ob 19h
v dvorani Šeškovega doma v Kočevju


Večer gospel in pop glasbe vokalne skupine Vocabella

Večer gospel in pop glasbe vokalne skupine Vocabella

O skupini
Vocabella je vokalna skupina šestih pevk iz kočevsko-ribniškega konca. V začetku leta 2009 so stopile skupaj, začrtale program in cilje ter se polne energije in pričakovanj lotile dela. Dirigentska roka in uho pripadata Petri Likar. Delujejo kot sekcija MePZ Kočev’c, saj polovica pevk poje tudi v zboru.

Kot šolane glasbenice (vsaka poleg petja obvlada še vsaj en inštrument) so v večglasnem petju popa, gospla, ritmično duhovne glasbe in zanimivih priredb slovenskih ljudskih in umetnih pesmi, našle prav poseben izziv. Zvok skupine je značilno svetel, nežen, dekliški, lahko pa se spremeni in tako ustvari primerno vzdušje. Zato Vocabella zapoje ob najrazličnejših priložnostih. Z veseljem popestri kulturne prireditve, praznovanja in zabave. Poroke, na katerih poje Vocabella, so nepozabne.
Članice Vocabelle so trenutno študentke Univerze v Ljubljani. Aktivne so na raznih področjih, njihova prva ljubezen pa je glasba in predvsem njena prvinska različica, petje.

Komentiraj