Črna kronika

Poročilo dežurnih policistov PP Ribnica za četrtek, 24.7.2014

Poročilo za četrtek
Poročilo za četrtek
Poročilo za četrtek 24.7.2014

Poročilo za četrtek 24.7.2014

RibnicaPoročanje dežurnih policistov Policijske postaje Ribnica za četrtek, 24. julij 2014: Policisti PP Ribnica smo v zadnjih štiriindvajsetih urah obravnavali prometno nesrečo s pobegom z materialno škodo. Povzročitelju je bil izdan plačilni nalog,  zaradi vožnje pod vplivom alkohola pa mu je bilo začasno odvzeto vozniško dovoljenje.
Na območju Grosuplja smo obravnavali prometno nesrečo z materialno škodo. Ker sta se udeleženca že pred prihodom policistov vse dogovorila, je bilo obema udeležencema izdano Obvestilo o odstopu od ugotavljanja dejstev in zbiranja dokazov za odločitev o prekršku.

Na podlagi odredbe sodišča smo pri enem občanu opravili hišno preiskavo, na kateri je bila najdena manjša količina prepovedane droge in strelno orožje – puška. Po vseh zbranih obvestilih sledi kazenska ovadba.

Pripravila:
Darija Divjak
Policijska postaja Ribnica

Komentiraj