Črna kronika

Poročilo dežurnih policistov PP Ribnica za vikend, od 17.7. do 19.7.2015

Poročilo za vikend
Poročilo za vikend

RibnicaPoročanje dežurnih policistov Policijske postaje Ribnica za petek, soboto in nedeljo (17., 18. in 19. julij 2015): Voznik traktorja je, pri spravilu lesa, na lokalno cesto privlekel tudi večji kamen, katerega pa je prevozil voznik z osebnim avtomobilom, ter pri tem poškodoval posodo za olje. O zadevi bo napisan uradni zaznamek.

Zaradi vožnje brez vozniškega dovoljenja neregistriranega osebnega avtomobila, je bilo vozilo vozniku zaseženo, zoper njega pa podan obdolžilni predlog.

Zaradi poslušanja preglasne glasbe, so bila  štirim občanom izrečena opozorila.

Neznanec je posekal smreko v gozdu, ter lastnici povzročil za okoli 200EUR materialne škode, oškodovanka je od pregona odstopila.

Zaradi vožnje pod vplivom alkohola, je bilo vozniku osebnega avtomobila odvzeto vozniško dovoljenje.

Pripravil:
Bojan Kramžar
Policijska postaja Ribnica

Komentiraj