Ribnica – Poročanje dežurnih policistov Policijske postaje Ribnica za petek, soboto in nedeljo (16., 17. in 18. maj 2014): NN voznik je na parkirnem prostoru v Ribnici trčil v parkiran osebni avtomobil, ter lastniku povzročil za okoli 500EUR materialne škode, napisan bo uradni zaznamek.
Opravili smo ogled vozila, katerega je na parkirnem prostoru v Ljubljani poškodoval neznani voznik, ter lastniku povzročil za okoli 200EUR materialne škode, napisan bo uradni zaznamek.
NN je na ograjenem pašniku pokončal bika, ter ga s kraj odpeljal, lastnika je s kaznivim dejanjem oškodoval za okoli 1000EUR.
NN je vlomil v gostinski lokal ter iz njega odnesel nekaj denarja ter več različnih zavojčkov cigaret., napisana bo kazenska ovadba.
Zaradi vožnje pod vplivom alkohola, sta bili začasno odvzeti vozniški dovoljenji voznikoma osebnih avtomobilov.
Pripravil:
Bojan Kramžar
Policijska postaja Ribnica