Črna kronika

Poročilo dežurnih policistov PP Ribnica za torek, 23.6.2026

Poročilo za torek
Poročilo za torek

RibnicaPoročanje dežurnih policistov Policijske postaje Ribnica za torek (23. junij 2026): V preteklih 24 urah smo obravnavali sledeče interventne dogodke:

 

  • Obravnavali smo Tatvino luči iz vozila. Po vseh zbranih obvestilih bo napisan ustrezni izdelek.
  • Sprejeli smo prijavo za kaznivo dejanje Goljufije. Po vseh zbranih obvestilih bo napisana kazenska ovadba.
  • Na glavni cesti II. reda smo obravnavali prometno nesrečo, v kateri je ena oseba zadobila lahke telesne poškodbe. Povzročitelju je bil izdan plačilni nalog.
  • Obravnavali smo tujca, kateri je zaprosil za mednarodno zaščito. Po končanem postopku je bil odpeljan v Azilni dom.
  • Policisti so pri rednem delu dvema občanoma zasegli manjšo količino prepovedane droge. Po opravljeni analizi sledita ustrezna izdelka.
  • Policisti so vozniku osebnega avtomobila le tega zasegli zaradi vožnje brez veljavnega vozniškega dovoljenja. Zoper kršitelja je bil napisan obdolžilni predlog.

Pripravil:
Matija Petovar
Policijska postaja Ribnica

 

 

Komentiraj