Črna kronika

Poročilo dežurnih policistov PP Ribnica za nedeljo, 30.12.2018

Poročilo za vikend
Poročilo za vikend

RibnicaPoročanje dežurnih policistov Policijske postaje Ribnica za nedeljo, 30. december 2018: Voznik osebnega avtomobila je z vozilom zbil lisico. Lisica je po trčenju pobegnila, na vozilu je nastalo za okoli 500EUR materialne škode. Izdano je bilo obvestilo o odstopu od ogleda.
Na G2 106 je voznica z osebni avtomobilom zbila srno, katero je nato povozil še voznik nasproti vozečega osebnega avtomobila. Na vozilih je nastalo za okoli 1.100EUR materialne škode, za poginulo srno je poskrbel revirni lovec.

Opravili smo ogled vozila, s katerim je voznik trčil v odbojno ograjo na avtocesti pri Kozini. Na vozilu je nastalo za okoli 3.000EUR materialne škode, o zadevi bo napisan uradni zaznamek.

Na G2 106, med naseljema Stara Cerkev-Breg, je voznik izgubil oblast nad vozilom, zapeljal izven vozišča ter se z vozilom prevrnil. V nesreči se je lažje telesno poškodoval. Zoper njega bo podan obdolžilni predlog.

Pripravil:
Bojan Kramžar
Policijska postaja Ribnica

Komentiraj