Ribnica – Poročanje dežurnih policistov Policijske postaje Ribnica za četrtek, 20. september 2012: Neznanec je preko noči v Goriči vasi posekal 25-30 smrečic in s tem lastnici povzročil za okoli 100EUR materialne škode.
[oglas tip=”125×125″ p=”D”]Opravili smo ogled vozila, katerega je poškodoval NN voznik na parkirnem prostoru. Na vozilu je nastalo za okoli 200EUR materialne škode.
V naselju Hrib je voznik osebnega avtomobila, zaradi neoznačenih del na vozišču, zapeljal v luknjo. Pri tem je na vozilu nastalo za okoli 500EUR materialne škode.
OPOZORILO!
Udeležence v prometu, predvsem pa pešce in kolesarje, glede na slabo vidljivost v jutranjem in večernem času, opozarjamo, da so v prometu ustrezno označeni.
Pripravil:
Bojan Kramžar, policist I
Policijska postaja Ribnica