Črna kronika

Poročilo dežurnih policistov PP Ribnica za četrtek, 17.8.2023

Poročilo za četrtek
Poročilo za četrtek

RibnicaPoročanje dežurnih policistov Policijske postaje Ribnica za četrtek, 17. avgust 2023: Policisti smo v zadnjih 24 urah obravnavali:

  • Prometno nesrečo na parkirišču me d dvema voznikoma osebnega avtomobila. Nastala je materialna škoda..
  • Zaradi poteka veljavnosti registracije je bila vozniku osebnega avtomobila odvzeta registrska tablica in izdan plačilni nalog.
  • Zaradi poteka veljavnosti registracije je bila vozniku motornega kolesa odvzeta registrska tablica in bo podan obdolžilni predlog.
  • Prometna nesreča na parkirnem prostoru, kjer je neznani voznik trčil v parkirano vozilo in nato s kraja speljal. Nastala je materialna škoda. Napisan je bil uradni zaznemek.
  • Voznik kosilnice je pri košnji zapel za kabel in pri tem podrl leseni drog. Na kosilnici je nastala materialna škoda. Napisan je bil uradni zaznemek.

Pripravila:
Darija Divjak
Policijska postaja Ribnica

Komentiraj